main1

Детективно-інформаційне бюро «Фенікс» заслужено має саму бездоганну репутацію. Бюро здійснює діяльність в Дніпропетровську і Дніпропетровській області, у всіх регіонах України, а також на території країн СНД і далекого зарубіжжя. Подібна успішна практика професійного співробітництва дає можливість дистанційно вирішувати найсерйозніші проблеми звернулися до нас клієнтів. Нами практикується виїзд найдосвідченіших детективів в інші регіони і країни для збору інформації або вирішення питання на місці в разі виправданою необхідності. Ми, безумовно, гарантуємо конфіденційність в своїй діяльності, надаємо послуги клієнтам-інкогніто, проводимо розслідування і збір інформації для анонімних клієнтів.

В нашій команді зібрані висококласні фахівці самого широкого профілю: професіонали приватного розшуку, досвідчені майстри оперативної роботи, експерти-криміналісти, психологи, графологи, фахівці в сфері поліграфології. Всі володіють високою кваліфікацією, їх професіоналізм підтверджений багаторічною практикою. Звертаючись за допомогою і різними консультаціями у вирішенні ваших проблем, Ви можете бути повністю впевнені в нашій бездоганною чесності і порядності. Наше детективне бюро в Дніпропетровську допоможе вам успішно вирішити цілий ряд актуальних і делікатних проблем.

Ми надаємо найбільш затребувані на сьогоднішньому ринку послуги: попередження небезпечних ситуацій, які пов'язані з встановленням небажаного спостереження за Вами; збір інформації про ваших ділових партнерів; виявлення фактів невірності чоловіка (дружини); розшук і місцезнаходження зниклих людей, а також пошук родичів і спадкоємців; заходи щодо перевірки приміщень на наявність пристрою для підслуховування і прихованої відеокамери; перевірка на поліграфі (детектор брехні); зовнішнє спостереження (фото, відео). Так, наприклад, приватний детектив в Дніпропетровську може встановити коло спілкування вашого сина або дочки, щоб запобігти залучення дитини в злочинну діяльність, ранні або небажані статеві зв'язки, наркоманію. Кожен випадок, яким займається наше бюро, унікальний, тому до кожного клієнта ми підходимо індивідуально.

У зв'язку з тим, що в Україні цей вид діяльності ще не повністю врегульовано, нами зареєстровано засіб масової інформації, що дозволяє бюро здійснювати (журналістські) розслідування у відповідному правовому полі.

Автор : btamedia